7 modnych fryzur tego lata

źródło pinterest/Karen Rotarius Bennefield

 

Nasze społeczeństwo przyzwyczajone jest do tego, że kobieta w wieku 50+ musi stać w brudnym fartuchu w kuchni i przyrządzać wnukom posiłki. Ciągle panuje stereotyp, że 60 – cio letniej babci nie wypada założyć ubrań w soczystych barwach, podkreślić urody delikatnym makijażem czy też nosić dłuższych włosów. Wiek dojrzały nie oznacza, że musimy wziąć babciną laskę w dłoń i po cichu, niemal niezauważalnie przechadzać się szarymi ulicami.

Dojrzałe Panie bardzo rzadko pokazywane są w nowoczesnych magazynach, nie widać ich ani w modzie, ani w urodzie. Ich uroda jest bardzo niedoceniana wśród światowych stylistów, a przecież każda Pani chce wyglądać ponętnie, elegancko i przede wszystkim kobieco. To nic złego i dlatego chcielibyśmy przedstawić 7 fryzur, które być może staną się inspiracją dla wielu kobiet, które z różnych przyczyn boją się zmian w swoim wyglądzie

 

2015-07-29_11h44_43

źródło pinterest/Secely Palmer

Piękne, dłuższe włosy w kolorze srebra odpowiednio zadbane i lśniące niewątpliwie dodadzą uroku i kobiecości. Możliwości ich stylizacji jest wiele. Można je zaczesać na bok, wywinąć na zewnątrz lub luźno upiąć do góry przepiękną spinką.

 

2015-07-29_11h52_13

źródło pinterest/Kathy Egner Prather

Włosy w kolorze jesiennych liści? Dlaczego nie! Idealne na każdą porę roku, świetnie pasują Pani o ciepłej brzoskwiniowej, ale również jasnej karnacji pokrytej piegami. Do tego uroda podkreślona delikatnym codziennym makijażem stworzy oszałamiający efekt. Fryzurka na co dzień i od święta.

 

2015-07-29_12h04_14

źródło pinterest/Heather McCarthy

Tradycyjna Pani seniorka lubi wygodę, prostotę i krótkie cięcie . Taką fryzurkę wystarczy przeczesać palcami, a będzie wyglądała młodzieńczo i na luzie. Znakomita fryzura dla aktywnych fizycznie i zabieganych Pań.

 

2015-07-29_12h15_05

 źródło pinterest/Janet Morrow

Nowoczesna, elegancka,  fryzura doskonała dla Pań ceniących wygodę, ale również dla chcących poczuć wiatr we włosach. Półdługą fryzurę można wystylizować na gładko, jak również wywinąć na zewnątrz. Świetna na co dzień, idealna na wielkie wyjścia.

 

2015-07-29_12h23_32

  źródło pinterest/myra McNeill

Ostre cięcie!  Całość fryzury dopełnia zaczesanie do tyłu i przepiękny gołębi kolor. Tylko dla odważnych.

 

2015-07-29_12h32_09źródło pinterest/Diane Rotherham

 Fale, loki, koki. Nigdy nie wychodzą z mody, ale… poszerzają twarz, wiec nie są odpowiednie dla Pań o okrągłej buzi. Kobiety dojrzałe powinny wybierać lekki, delikatny skręt układający się w miękkie fale. Tylko takie odejmą lat i dodadzą młodzieńczości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *